İstanbul Su Piresi

29 Aralık 2014   |   1 Yorum

Su Piresi

İstanbul ilimize defalarca sorunsuz su piresi satışı yaptık. İstanbul ilindede olsanız size bir telefon kadar yakındayız.İstanbul su piresi satışlarımız sorunsuz devam etmektedir. Su piresi Akvaryumlarımızın vazgeçilmez canlı yemidir.

Su Piresi Akvaryum balıklarımızın renklerinin güzel olması için, hasta baklıklarımızı kurtarmak için yada üretime teşvik etmek için kullanılır. Balıklar için en iyi afrodizyak etkisine sahiptir. İstanbul su piresi ne bir çok kez su piresi çeşitli paketlerde sorunsuz gönderimini yaptık. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir. İstanbul ilinde olmanız Supiresi sahibi olamamanız anlamına tabikide gelmez günümüz imkanları ile evinize işyerinize kapınıza kadar canlı garantili gönderiyoruz.

Su piresini Aldığınız paketin içerisine hava basıp sorunsuzca elinize ulaşması için iyice paketleyip gönderiyoruz. Paketlerimiz paket dolusu 500 ml (0,5 litre) 1,5 litre, 2,5 litre 5 litre olarak su piresi yemi için yeşil su ve sprulina ile gönderiyoruz.

0,5 Litre  = 1 kepçe dalış pire => yarım litre dolusu pire
1,5 Litre  = 3 kepçe dalış pire => 1,5 litre dolusu pire
2,5 Litre  = 5 kepçe dalış pire => 2,5 litre dolusu pire
5 Litre    = 12 kepçe dalış pire=> 5  litre dolusu pire

SATIN AL SİPARİŞ VERYorumlar

idris akifoglu   |   09 Şubat 2016

Kesinlikle memnun kalacağınız bir satıcı, ürünleride bir okadar kaliteli ve güzel ben bir çok yerden su piresi aldım hepsi ölü geldi yada çoğalmadı, bu siteden aldığım su pirelerinin hepsi canlı geldi ve çoğaldılar RİZE

Yorum Gönder


guvenlikAd Soyad 

Telefon